12. 5. 2013

International Bodense Jugendturnier – VfB Friedrichshafen

(10.-12.5.2013) Senzační úspěch Jany Slatinské, která na mezinárodním turnaji v Německu zvítězila s M.Hruškovou (Klenovec, SVK) ve čtyřhře dívek!

Šestice hráčů Slovanu Vesec na turnaji reprezentovala náš oddíl velice dobře a v silné konkurenci se podařilo uhrát několik kvalitních výsledků. Již postup ze skupiny ve dvouhrách bývá považováno za hranici úspěchu a to se tentokrát podařilo Davidu Stejskalovi, Jiřímu Vajsejtlovi a Janě Slatinské. Ondřej Klimeš skončil ve skupině na místě druhém, zatímco Jaroslav Máchal a Jan Koňas proti svým protihráčům neuspěli ani jednou. V další fázi turnaje (k.o. systém) se potom Jana probojovalo mezi osm nejlepších, David skončil na děleném 9.-16.místě a Jirka ještě o kolo dříve. Ve čtyřhrách jsme potom zaznamenali největší úspěch, když Jana společně se slovenskou spoluhráčkou Monikou Hruškovou celý turnaj vyhrála, když ve finále děvčata porazila i aktuální mistryně ČR. Ondra Klimeš s německým spoluhráčem Erbenem postoupili do čtvrtfinále a Jirka Vajsejtl po boku rakouského badmintonisty Ofnera uhrál osmifinále. Dvojice Jan Koňas – David Stejskal a Jaroslav Máchal – Ondřej Král (Baník Most) nedokázali bohužel přejít do 2.kola.

Kompletní výsledky zde.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!