28. 7. 2013

Kondiční soustředění – Vítkovice v Krkonoších 2013

První část předsezónní přípravy je za námi..

Ve dnech 27.7.-3.8.2013 organizoval náš oddíl již šesté pokračovaní společného kondičního soustředění v horách. Z původně přihlášeného počtu 13 badmintonistů se převážně fyzické přípravy v novém prostředí Krkonošských hor nakonec zúčastnilo 11 odvážlivců. Hlavním trenérem byl jako obvykle Radek Holata, kterému opět asistoval extraligový hráč Jan Slatinský. Většina hráčů přijela na soustředění připravena dostatečně, nicméně v některých případech to bylo slabší a vše se samozřejmě projevilo. Počasí bylo během celého týdne vyhovující a tak se podařila uskutečnit všechna naplánovaná cvičení a výběhy v terénu, bohužel se nám ale nevyhnuly drobné zdravotní komplikace, což je vždy nepříjemné. Hráčům přeji v následující sezóně mnoho úspěchů, avšak do začátku sezóny zbývá ještě minimálně měsíc tvrdé práce..

Seznam účastníků kondičního soustředění: Kryštof Bumbálek, Šimon Heindorfer, Radek Holata (hlavní trenér), Ondřej Klimeš, Jan Koňas, Jaroslav Máchal, Jan Slatinský, David Stejskal, Jiří Vajsejtl, Zuzana Hlavatá, Jana Slatinská.

Poděkování patří zejména personálu chaty OREL, který nám po celou dobu pobytu poskytl téměř domácí podmínky. Za výpomoc s dopravou a organizací děkuji také rodičům a firmě ALMIO PLUS!

Radek Holata

Fotodokumentaci z místa konání najdete na našem facebookovém profilu.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!