7. 11. 2013

Hráči Vesce na dvou turnajích na Slovensku

(8.-10.11.2013) Sedm hráčů badmintonového oddílu TJ Slovan Vesec se zúčastnilo dvou mládežnických soutěží na Slovensku, kde se konal souběžně turnaj Ilava Youth International a turnaj evropského okruhu Victor Slovak Junior.

Na turnaji badmintonových nadějí v Ilavě se dařilo nejvíce Jaroslavu Máchalovi, který získal bronzovou medaili ve čtyřhře při kategorii U15. Kryštof Bumbálek, Šimon Heindorfer a Jiří Vajsejtl se na stupně vítězů neprosadili. Konečné výsledky najdete zde.

V Dubnici nad Váhom bojovalo o body do evropského žebříčku trio veseckých badmintonistů ve složení Jana Slatinská, Ondřej Klimeš a David Stejskal. Čtvrtfinálové umístění Jany Slatinské ze čtyřhry dívek může při své premiéře považovat za velice úspěšné. Prvního vyhraného zápasu mezi evropskou konkurencí se může pochlubit také Ondra Klimeš, který v prvním kole dvouhry vyřadil protihráče ze Slovenska. Výsledky turnaje zde.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!