23. 11. 2013

GP C U15 – BK TU v Liberci

(23.11.2013) Výborný výkon našich hráčů znamenal 4 postupy na GP A U15. Nejvíce se dařilo trojici Jaroslav Máchal, Jiří Vajsejtl a Kryštof Bumbálek, ale i další badmintonisté Slovanu Vesec ukázali v zápasech dobré momenty.

Turnaj dopadl pro naše hráče dobře, když nominaci pro republikovou soutěž získali Jarda Máchal ve dvouhře a smíšené čtyřhře a Jirka Vajsejtl ve dvouhře a čtyřhře chlapců. Kromě toho skončil Kryštof Bumbálek na 2.místě v mixu, na 4.místě ve dvouhře a s Šimonem Heindorferem na 3.-4.místě ve čtyřhře chlapců. Dělené 3.-4.místě ve smíšené čtyřhře si navíc připsala dvojice Jiří Vajsejtl – Tereza Míšková.

Hodnocení hráčů:

Kryštof Bumbálek – oproti několika předchozím turnajům měl výkon vysokou kvalitu a postupy na GP A mu utekly jen velmi těsně.

Šimon Heindrofer – tentokrát se Šimon trápil i ve dvouhře, která je jeho nejoblíbenější disciplínou, ale na dalším turnaji to bude jistě lepší..

Jaroslav Máchal – ve smíšené čtyřhře to až do finále nebylo příliš přesvědčivé, ale stejně jako dvouhře potvrdil nasazení a porazil všechny soupeře.

Ondřej Stupka – během každého zápasu dokáže zahrát několik nadějných úderů a pěkných výměn, které v zápětí jednoduše pokazí. Ondra má však na větší úspěch v této kategorii ještě spoustu času..

Jiří Vajsejtl – do všech zápasů šel koncentrovaně a zejména ke dvouhrám přistoupil velice zodpovědně. U čtyřher chybí větší razance a rychlejší přístup k některým míčům.

Tomáš Valta – stejně jako Ondra střídá dobré momenty s těmi slabšími. Zejména spodními údery dává soupeřům mnoho šancí na kvalitní zakončení.

Iva Foukalová – los ve dvouhře přihrál Ivě nejtěžšího protihráče, ale paradoxně zde předvedla kvalitní a bojovný výkon!

Ilona Mikezová – Ilona měla na turnaji vysoké ambice, ale již úvodní kolo ji do cesty postavilo první nasazenou soupeřku, na kterou bohužel nestačila. V každém případě je nutné přidat na všech tréninkách a ne pouze těsně před turnajem.

Tereza Míšková – na kurtech nechala vše a nelze ji z hlediska nasazení nic vytknout. Jakmile si bude zápasy více užívat, budou výsledky ještě lepší..

Barbora Nováčková – od začátku sezóny přidala Bára na bojovnosti, díky níž dokázala některé vyrovnané zápasy dotáhnout do vítězného konce. V přípravě to bude chtít ale zapracovat na slabých stránkách bez ohledu na náročnost cvičení.

Michaela Válová – během jednotlivých zápasů příliš kolísá výkon a zejména v pohybu jsou velké rezervy. Celkově má Míša rozhodně na víc! (RH)


Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!