1. 12. 2013

2.kolo 1.ligy – TJ Sokol Doubravka

(30.11.2013) Družstvo dospělých Slovanu Vesec se v Plzni dokázalo prosadit jen v jednom zápase a tak dvakrát jednoznačně svým soupeřům podlehlo.

TJ Slovan Vesec 0:8 SKB Český Krumlov

TJ Slovan Vesec 1:7 TJ Sokol Doubravka


Přestože vývoj všech zápasů nebyl tak jednoznačný, jak napovídá konečný výsledek, poznali zástupci našeho klubu, že uspět v jakémkoliv zápase 1.ligy nebude jednoduché. Favorit soutěže – družstvo SKB Český Krumlov, za které nastoupili také M.Janáček, P.Florián a L.Černá, nezaváhalo v žádném duelu a pouze dvojice Milý – Synková v mixu a Ondřej Klimeš ve dvouhře byli blízko k zisku dílčího úspěchu, když prohráli shodně ve třech setech. Proti domácímu týmu se podařilo zvítězit pouze páru Milý – Pikl a protože dvojice Holata – Klimeš i Hlavatá – Slatinská opět nezvládly třetí sadu, dopadl také výsledek druhého duelu nepříznivě v náš prospěch.

Na obě utkání byla nominována sestava: R.Dokládal, R.Holata, O.Klimeš, M.Milý, D.Pikl, D.Stejskal, Z.Hlavatá, J.Slatinská a I.Synková. (RH)

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!