15. 12. 2013

Vánoční turnaj mládeže – BK TU v Liberci

(15.12.2013) Hráčům Slovanu Vesec se podařilo vybojovat celkem pět medailových umístění. V každé kategorii alespoň po jednom..

Celkem 11 veseckých hráčů bojovalo o umístění na stupních vítězů. V každé kategorii (U9,U10,U11,U13) jsme měli své zástupce.
Nejvíce se vedlo Soně Hořínkové, která vyhrála v kategorii U11 a další úspěch zaznamenal Štěpán Bumbálek, když prohrál až ve finále s Janem Rázlem (BK TU v Liberci) při kategorii U10. Dvě bronzové medaile také získali sourozenci Foukalovi. Iva v kategorii do třinácti let v mixu s Filipem Markem (BK TU v Liberci) a Aleš v kategorii U9 ve dvouhře. V kategorii U9 ještě získala bronzovou medaili také Veronika Valtová.

Další medailová umístění už se bohužel našim hráčům nepovedlo získat. Avšak ani ti hráči, kteří se neumístili na stupních vítězů, se nemusí za své výkony stydět. Zejména pro hráče Matěj Emmer a Tobi Moonitz byl tento turnaj v podstatě první velkou prověrkou. Dobré výkony také předvedli Tomáš Valta a Terka Šourková v kategorii U13, Tomáš Šourek ještě potřebuje zapracovat na pohybu po kurtu a Jarda Vajsejtl spíše celkově najít motivaci ke zlepšení své hry.
Děkuji trenérům za zvládnutí celého turnaje a rodičům za špičkovou podporu hráčů, především v nižších kategoriích. (SŠ)

Kompletní výsledky zde.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!