2. 3. 2014

Vesec Junior Cup – turnaj přípravek

(1.3.2014) Ve druhém turnaji sezóny pořádaným pro hráče přípravek při TJ Slovan Vesec spolu změřilo síly celkem 13 hráčů.

Oproti prvnímu turnaji jsme zaznamenali větší účast hráčů trénujících v Jablonci nad Nisou, za což jsme velmi rádi. Všichni hráči podávali bezvadné výkony a někteří ukázali obrovskou bojovnost, když se museli vypořádat i s prohrami v zápasech na tři sety.

Vítězem celého turnaje se stal Honza Vašek (přípravka Vesec), který měl větší problémy až ve finálovém zápase proti Filipu Gottšteinovi (přípravka Jablonec), kde nakonec zvítězil na tři sety. Na děleném třetím místě skončili Lukáš Žampach (přípravka Jablonec) a Klára Tušerová (přípravka Vesec). Vítězkou „malého finále“ se stala Verča Valtová (přípravka Vesec), která tímto skončila na celkovém sedmém místě.

Děkuji rodičům za podporu svých ratolestí, organizátorům a rozhodčím za bezproblémový průběh turnaje a těším se zase někdy na viděnou. (SŠ)


Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!