10. 3. 2014

Krajský Přebor U13 – TJ Slovan Vesec

(8.3.2014) Tři tituly krajských přeborníků a k tomu šest medailových umístění vybojovali vesečtí hráči na krajském turnaji žáků.

Nejvíce se opět dařilo našim děvčatům. Iva se stala dvojnásobnou přebornicí, stejně jako Soňa. Obě děvčata navíc tituly doplnily ještě ziskem stříbrné medaile, Iva ve smíšené čtyřhře s Martinem Máchalem a Soňa ve dvouhře dívek, kde ve finále nestačila právě na Ivu. Kompletní sadu medailí získal rovněž Jarda Vajsejtl, přestože v některých disciplínách měl určitě na lepší umístění. Ondra Stupka vybojoval druhé místo ve čtyřhře chlapců (Jaroslav Vajsejtl) a bronzovou medaili ve dvouhře chlapců. Ani jeden z kluků však zatím stále herně nedosáhl na výhru nad dvojicí Kubáček – Mádle (BK TU v Liberci). Ani poslední dva naši hráči nezůstali bez medaile. Martin nejprve „vydřel“ stříbro v mixu společně s Ivou. Nutno dodat, že si tato nesehraná dvojice vedla velmi dobře zejména ve třetím setu prvního zápasu. Ani finálový zápas proti klubovým spoluhráčům (Vajsejtl – Hořínková) nebyl špatný. Štěpán Bumbálek byl nejmladším účastníkem na turnaji, ale i přesto odvedl pěkné výkony a určitě bude do příštích zápasů hrozbou minimálně pro klubové spoluhráče. Zde získal bronzovou medaili ve čtyřhře chlapců po boku Martina.. (SŠ)


Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!