16. 3. 2014

GP C U17 – TJ Slovan Vesec

(16.3.2014) Na domácím turnaji byly k vidění výborné výkony našich pěti zástupců a postup na GP A ve čtyřhře zásluhou Jardy Máchala.

Celkově naši hráči obsadili 6 medailových pozic a zejména chlapci odehráli ve dvouhrách několik velice pěkných zápasů. Nejúspěšnější byl nakonec Jaroslav Máchal, který k bronzu ze dvouhry přidal 1.místo v deblu chlapců a tím si zajistil nominaci na republikový turnaj v Brně.

Hodnocení hráčů:

Kryštof Bumbálek – mix byl tentokrát málo důrazný a také ve dvouhře to zpočátku nebylo ono. Zvýšenou aktivitou se však výkony zlepšovaly a také výsledky začínají být zajímavé..

Jaroslav Máchal – trochu stále bojuje s jistotou některých úderů a také s koncentrací v prvních kolech, v každém případě je v poslední době vidět díky kvalitnějšímu přístupu zlepšení.

Jiří Vajsejtl – ani Jirka nebyl s prvními koly smíšené čtyřhry spokojen, ale ve dvouhrách i v deblu odehrál až na pár výjimek velice slušný turnaj.

Iva Foukalová – ač nominována na poslední chvíli, uhrála 2 vítězné zápasy a hlavně ukázala některé prvky, kterým se na tréninku věnujeme..

Barbora Nováčková – z důvodu zranění levé nohy lze hodnotit pouze mix, který zejména v semifinále odehrála solidně a na samé hranici bojovnosti. (RH)


Kompletní výsledky zde

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!