12. 5. 2014

Hodnocení kategorie U13 – sezóna 2013/2014

Jediným zástupcem na republikových turnajích byla pouze Iva Foukalová, další hráči zatím zaostávají herně a většinou i přístupem k tréninkům..

Turnaje jednotlivců

Iva začínala sezónu jako oblastní dvojka, nicméně se během roku propracovala do pozice severočeské jedničky. K vylepšenému umístění na celostátním žebříčku ji pomohl zejména oblastní přebor, ve kterém zvítězila a zároveň si pojistila účast na MČR. Maximem na republikových soutěžích byl postup do druhých kol, ikdyž párkrát bylo i na víc. Nyní bude na Ivu čekat přechod do kategorie staršího žactva a pokud se chce již v následujícím období prosazovat, bude muset zapracovat na kondici, jistotě úderů a zejména vlastní psychice. Kromě Tomáše Valty, který se rovněž posouvá mezi U15, bude většina hráčů ještě v další sezóně bojovat v této kategorii, ale bez opravdového zápalu pro hru a vysokého nasazení na tréninku jen těžko dosáhneme dobrých výsledků ve stále nabitější konkurenci.

Nejvýznamější turnaje v ČR

1.GP A U13, TJ Lokomotiva Břeclav

2.GP A U13, BK TJ Baník Most – I.Foukalová

3.GP A U13, TJ Sokol Veselý Brno/Jehnice – I.Foukalová

MČR U13, BK TU v Liberci – I.Foukalová 


OP U13, BK TJ Baník Most – O.Stupka, Jaroslav Vajsejtl, T.Valta (3.místo ve čtyřhře chlapců), I.Foukalová (1.místo dvouhra, 2.místo smíšená čtyřhra, 3.místo čtyřhra dívek), S.Hořínková (3.místo ve čtyřhře dívek)

Oblastní žebříčky kategorie U13

Chlapci (k 5.5.2014)

Dívky (k 5.5.2014)

Družstva

V kategorii U13 se v naší oblasti soutěže družstev nekonaly

Ostatní informace

Žákovské tréninky jsou na programu až do konce května 2014. Další příprava hráčů bude probíhat až do začátku srpna individuálně, ale v případě zájmu se lze domluvit i na osobním tréninkovém režimu. Společné soustředění se uskuteční v termínu 10.-16.8.2014, jiné badmintonové kempy v ČR doporučí trenéři žactva na vyžádání.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!