12. 5. 2014

Hodnocení kategorie U17 – sezóna 2013/2014

Ondřej Klimeš a Jana Slatinská v ČR mezi nejlepšími s výrazným medailovým přísunem včetně zlaté tečky..

Turnaje jednotlivců

Kategorie mladšího dorostu byla pro náš oddíl určitě nejúspěšnější, když se o medaile staraly výrazné osobnosti Ondry Klimeše a Jany Slatinské. Na republikových turnajích se k této dvojici přidávali také Kryštof Bumbálek, Jaroslav Máchal a Jiří Vajsejtl, ikdyž od nich se ještě výrazné výsledky nečekaly. Nejvíce zlatých medailí posbírala během sezóny Jana, když získala 3x 1.místo ve čtyřhře dívek a k tomu 1x 2.místo v mixu. Ondra po úspěšném prvním turnaji druhý vynechal a protože poslední GP A absolvoval po prodělané viróze, nenasbíral tolik bodů, kolik očekával. Na MČR však ve dvouhře a zejména v mixu ukázal, že patří k republikové špičce. Titul mistra ČR ve smíšené čtyřhře byl sice trochu překvapivý, ale naprosto zasloužený! Celkově vesecký badmintonista získal na celostátních soutěžích 1x 1.místo, 2x 2.místo a 1x 3.místo. Poslední cenný kov přidal Jaroslav Máchal, když na třetím GP A skončil bronzový ve čtyřhře chlapců. Oblastního přeboru se Jana ani Ondra nezúčastnili, nicméně mladší hráči i tak vybojovali spoustu medailových pozic. Kromě zisku titulu na MČR nás může těšit, že Jana Slatinská ovládla celostátní žebříček dívčí čtyřhry, ve které na všech GP A nastupovala po boku Kristýny Brunátové (Astra Praha).

Nejvýznamější turnaje v ČR

1.GP A U17, SKB Český Krumlov – O.Klimeš (2.místo ve dvouhře, 3.místo ve čtyřhře chlapců), J.Máchal, J.Slatinská (1.místo ve čtyřhře dívek, 2.místo ve smíšené čtyřhře)

2.GP A U17, TJ Orlová/Lutyně – K.Bumbálek, Jiří Vajsejtl, J.Slatinská (1.místo ve čtyřhře dívek)

3.GP A U17, TJ Sokol Veselý Brno/Jehnice – O.Klimeš (2.místo ve čtyřhře chlapců), J.Máchal (3.místo ve čtyřhře chlapců), J.Slatinská (1.místo ve čtyřhře dívek)

MČR U17, TJ Slavoj Český Těšín – O.Klimeš (1.místo ve smíšené čtyřhře), J.Máchal, Jiří Vajsejtl, J.Slatinská


OP U17, BK Goram Teplice – K.Bumbálek (2.místo ve čtyřhře chlapců, 3.místo ve dvouhře), J.Máchal (1.místo ve čtyřhře chlapců, 3.místo ve dvouhře a smíšené čtyřhře), Jiří Vajsejtl (2.místo ve dvouhře a čtyřhře chlapců, 3.místo ve smíšené čtyřhře), B.Nováčková (3.místo ve smíšené čtyřhře)

Oblastní žebříčky kategorie U17

Chlapci (k 12.5.2014)

Dívky (k 12.5.2014)

Družstva

V kategorii mladšího dorostu se soustěže družstev nekonají

Ostatní informace

Také dorostenecké tréninky (skupina A) jsou na programu až do konce května 2014, kdy nás čeká ještě juniorský mezinárodní turnaj v německém Friedrichshafenu. Další příprava hráčů bude probíhat až do poloviny července individuálně, ale v případě zájmu se lze domluvit na osobním tréninkovém režimu. Kondiční soustředění se koná v termínu 19.-26.7.2014 a herní soustředění potom v termínu 10.-16.8.2014, jiné badmintonové kempy v ČR a zahraničí lze doporučit po konzultaci s hlavním trenérem.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!