24. 5. 2014

Regionální výběry U13 – SKB Český Krumlov

(24.-25.5.2014) Družstvo Severních Čech reprezentovala na tradičním Českokrumlovském poháru také vesecká Iva Foukalová. Tým po trochu smolném průběhu turnaje pouze obhájil loňské 7.místo..

V základní skupině jsme se utkali s výběrem Prahy a týmem Jižních Čech. I díky 2 výhrám Ivy porážíme v prvním kole Prahu 4:3, ve druhém kole bohužel nestačíme na Jihočechy a po prohře 2:5 klesáme až do skupiny o 7.-9.místo 🙁

Zápas proti domácímu SKB Český Krumlov jsme zvládli jednoznačně v poměru 7:0. Nedělní utkání proti Jižní Moravě potom hráči vybojovali výsledkem 4:3. Severočeské družstvo tak obsadilo sedmou pozici mezi devítkou účastníků. Iva Foukalová odehrála sedm zápasů s bilancí 4 výher a 3 porážek.

PS. Severočeský výběr by měl na turnaji reprezentovat nejen na kurtech, ale i v celkovém přístupu k turnaji, což někteří hráči ne zcela pochopili. Zejména chování ve volném čase a po večerce byl zklamáním pro celý realizační tým. RH

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!