14. 9. 2014

Turnaj nadějí U11 – BK Goram Teplice

(13.9.2014) Mladí badmintonisté soutěžili na tradičním turnaji v Teplicích. Štěpán Bumbálek, Aleš Foukal a Matěj Emmer se rozhodně neztratili, což potvrdil prvně jmenovaný ziskem bronzové medaile!

Nejzkušenější Štěpán bez větších problémů vyhrál všechny zápasy ve skupině. Mezi osmi nejlepšími se skrečí dostal do semifinále, kde narazil na budoucího vítěze – Jana Rázla (BK TU v Liberci), kterému podlehl na dva sety. Druhý set byl však velmi vyrovnaný a plný dlouhých výměn. Zápas o třetí místo vyhrál již Štěpán s přehledem. Takto kvalitní vystoupení je velkým příslibem do dalších turnajů. Aleš odehrál nejvíce zápasů z našich kluků. Vzhledem k menším turnajovým zkušenostem jsou tři vyhrané a čtyři prohrané zápasy výbornou bilancí. Chválím rychlý pohyb na kurtu, obětavé vybírání míčů a velké nasazení. Nutno zapracovat na psychice. Neudržet pevné nervy při vyrovnaných zápasech vede k posílení soupeře a mnohdy zbytečných prohrám. Matěj pro zdravotní indispozici celý turnaj nedokončil. V základní skupině si vedl velmi dobře. Sehrál i dva třísetové zápasy, z nichž jeden bojovně dotáhl do vítězného konce a u druhého mu výhra unikla pouze o jeden bod. Chválím výborné nasazení, herní soustředění a „železné“ nervy. U Aleše i Matěje je třeba „vypilovat“ základní údery a zapracovat na taktice hry. Všichni jsme si turnaj užili a těšíme se na další! (KF)

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!