27. 9. 2014

1.GP C U13 – BK TJ Baník Most

(27.9.2014) Mladší žáci Slovanu Vesec zcela ovladli párove discipliny. Jaroslav Vajsejtl, Martin Máchal a Soňa Hořínková postupují na republikový turnaj!

Všech šest veseckých zástupců předvedlo krásné výkony ve smíšené čtyřhře. Největší úspěch zaznamenal Jaroslav Vajsejtl se Soňou Hořínkovou, kteří celou disciplínu vyhráli, nicméně alespoň do čtvrtfinále se probojovali všichni naši hráči. O velké překvapení se postarala dvojice T.Šourek – Š.Bumbálek, která porazila nasazené dvojky, pár Hájek – Bolina (Chemička Ústí n.L.) a nakonec jim o kousek utekl postup do finále. V tom nakonec zvítězil s přehledem Jarda s Martinem Máchalem. Čtyřhru dívek zvládla nejlépe Soňa s Annou Kohoutovou (Super Stars Most), když ve finále bez problémů porazily dvojici Charyparová – Plšková (BK TU v Liberci). V singlu postoupil nejdále Jarda, jenž obsadil konečné třetí místo.

Všem hráčům děkuji za výbornou reprezentaci klubu a doprovodu za psychickou podporu závodníků. (SŠ)


Kompletní výsledky zde

 

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!