10. 11. 2014

2.GP C U13 – TJChemička Ústí n.L.

(9.11.2014) Soňa Hořínková a Jaroslav Vajsejtl postupují na Grand Prix A mladšího žactva!

Neujúspěšnějším členem výpravy se stala Soňa Hořínková, když dokázala nejdříve zvítězit v mixu po boku Jardy Vajsejtla, následně ve ctyřhře dívek s Annou Natálií Kohoutovou (Super Stars Most) a na závěr obsadit druhou postupovou příčku v singlu. Jardovi se podařil postup na Grand Prix A právě se Soňou ve smíšené čtyřhře, na dosah byl i postup v deblu chlapců, který však Jardovi s Martinem Máchalem bohužel utekl v závěru finálového zápasu. Z postupového hlediska se nejméně vydařila dvouhra chlapců, kde se našim hráčům podařilo doputovat nejdále mezi osm nejlepších.
Sourozenci Šourkovi předváděli opět svůj standart a k žádnému většímu překvapení nedošlo. Tom ukázal příkladnou bojovnost v deblu a společně se Štěpánem Bumbálkem předváděli celkem kvalitní hru. Právě Štěpán odehrál za velkého přispění Majdy Plškové (BK TU v Liberci) vydařeně zejména smíšenou čtyřhru. Naši nejmladší sportovci, Aleš Foukal a Kristýna Haringová sbírali na turnaji zejména nové zkušenosti. Aleš se přesvědčil, že dokáže velmi dobře odehrát singl i proti mnohem starším hráčům. Nutno vyzdvihnout snahu o zlepšení psychiky a zkrocení emocí zejména v zápase o pořadí. Kristýně se příliš nepovedl vstup do turnaje, když v mixu zaznamenala mnoho nevynucených chyb. Vše si ale nakonec vylepšila v singlu, kde se díky bojovnosti a promyšlené hře probojovala až do třetího kola. SŠ


Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!