7. 12. 2014

2.GP A U15 – TJ Montas Hradec Králové

(6.-7.12.2014) Jiří Vajsejtl trojnásobným medailistou na republikovém turnaji staršího žactva! Iva Foukalova si ještě na lepší výsledky musí chvíli počkat..

Jirka po prvním turnaji obhajoval první místa ze smíšené čtyřhry a čtyřhry chlapců, což se mu nakonec podařilo jen v jednom případě. S Jirkou Králem (Baník Most) na GP A neztratili ani set a po zásluze opět zvítězili. Až do finále to i v mixu vypadalo nadějně, nicméně mnoho zbytečných chyb zejména na příjmu rozhodlo o tom, že dvojice Aubus – Krpatová (TJ Montas Hradec Králové / TJ Polabiny Pardubice) byla nakonec šťastnější. Ve dvouhře chlapců čekal na našeho zástupce velice těžký los, avšak do třetice z toho byla finálová účast a konečné druhé místo. Iva Foukalová nastoupila z důvodu absence K.Hejčlové (BK Goram Teplice) jen do dvouhry dívek a přesvědčila se, že úroveň soupeřů je o něco vyšší, než na oblastní soutěži. V každém případě je zbytečné se výsledky stresovat, ale hledat naopak cesty, jak na trénincích zlepšovat kvalitu samotné hry a pokusit se ji na závodech postupně ukazovat.


Výsledky turnaje zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!