14. 12. 2014

Vánoční turnaj dětí – BK TU v Liberci

(13.12.2014) Hráči Slovanu Vesec vybojovali pět medailových umístění!

V nejmladší kategorii jsme měli jednoho zástupce, Natálka Slabá dvakrát porazila svoji jedinou soupeřku v kategorii U9 a z turnaje si odnesla zlato. V kategorii U10 se nejvíce vedlo Aleši Foukalovi, který nakonec získal stříbro. U poslední kategorie U11 vystoupal na podium Štěpán Bumbálek, když získal bronz. U Štěpiho však byla šance i na lepší umístění, čehož nedosahl díky velmi nevyrovnané psychice. Ostatní hráči již na medailová umístění nedosáhli, nicméně Matěj Emmer postoupil alespoň mezi osm nejlepších. Matěj Benk, Katka Zsilayová, Nicol Romančinová a Natálka Emingerová na turnaji sbírali zkušennosti a všichni předváděli pěkné výkony.

Kompletní výsledky turnaje přípravek najdete zde


Otevřené GP C U13 – BK TU v Liberci

Zajímavě obsazeného turnaje mladšího žactva se zúčastnilo celkem pět našich hráčů (Filip Gottštein, Tomáš Šourek, Jaroslav Vajsejtl, Soňa Hořínková, Tereza Šourková). Jarda Vajsejtl a Soňa Hořínková obsadili třetí místo v mixu, Soňa zároveň vybojovala stříbrnou medaili ze čtyřhry dívek. (SŠ)

Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!