31. 1. 2015

3.GP C U13 – BK Goram Teplice

(31.1.2015) Dobrou formu potvrdila Soňa Hořínková vítězstvím ve dvouhře a čtyřhře dívek, Štěpán Bumbálek s Martinem Máchalem navíc překvapili ziskem stříbrné medaile ze čtyřhry chlapců!

Čtvrtým a zároveň nejmladším veseckým zástupcem, který se zúčastnil posledního nominačního turnaje na republikový turnaj v kategorii do třinácti let, byl Aleš Foukal. Pro Aleše byl tento turnaj další cennou zastávkou za zlepšováním se. Vzhledem k nízkému věku a stále ještě téměř začátečnickým zkušenostem z turnajů, se nedalo počítat s nějakým vyjímečným umístěním. Výkony předvedené zejména ve dvouhře chlapců však patřily k jeho zatím nejlepším. Aleš konečně pochopil, že proti silově vybavenějším hráčům musí začít uplatňovat techničtější způsob hry, a ten je již teď u některých úderů kvalitnější než u mnohem starších hráčů. Tento včasný zisk technických dovedností bude pro Aleše jistě velkou výhodou v nadcházejících sezónách. O velké překvapení se postarala (z důvodu nemoci Jardy Vajsejtla) na rychlo poskládaná dvojice Martin Máchal – Štěpán Bumbálek, která nestačila až na konečné vítěze. Také Soňa se musela vypořádat s novou situací, kdy taktéž vinou chybějícího stálého mixového spoluhráče nastupovala do smíšené čtyřhry po boku Matyáše Löffelmanna (Chemička Ústí nad Labem) již v předkole turnaje. Výsledek tudíž nebyl takový, jak by si Soňa asi představovala, ale i tak se snažila bojovat a z postu lépe hrajícího hráče v této dvojici urvat co nejlepší umístění. (SŠ)


Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!