7. 3. 2015

3.GP C U17 – BK Goram Teplice

(7.3.2015) Šestice veseckých hráčů přivezla 3 první místa a zároveň postupy na GP A v Brně! Vítězství ve dvouhře zaznamenal zaslouženě Kryštof Bumbálek, smíšenou čtyřhru ovládla dvojice Jaroslav Máchal – Barbora Nováčková a ve čtyřhře chlapců se nejvíce dařilo páru Jiří Vajsejtl – Jiří Král (Baník Most).

Kromě prvních míst získali badmintonisté Slovanu Vesec ještě několik dalších medailí. Kryštof Bumbálek s L.Paurovou (Super Stars Most) skončil na 2.místě v mixu, stejně jako po boku O.Valtera (Goram Teplice) ve čtyřhře chlapců. Ilona Mikezová vybojovala díky finálové účasti v deblu dívek taktéž stříbro, Jaroslav Máchal obsadil ve dvouhře 3.místo a dvojice Jiří Vajsejtl s L.Borovskou (Baník Most) potom přidala další bronzové umístění. Dobré výkony, zejména ve dvouhře, předvedli Kryštof Bumbálek a Iva Foukalová, ve smíšené čtyřhře ukázal Jarda Máchal velkou chuť vítězit a také ostatní vesečtí zástupci zaznamenali několik povedených momentů. Přístup k turnaji však musí někteří jedinci zlepšit, jelikož chybí kvalitnější příprava na jednotlivé zápasy, pokora k soupeřům a koncentrace v každém kole. Na turnaji se také musí dodržovat určitá pravidla, což nelze v žádném případě opomenout. V každém případě gratuluji postupujícím a ostatním za kvalitní výsledky. RH


 

Kompletní výsledky turnaje zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!