29. 3. 2015

Krajský přebor U13 – BK TU v Liberci

(29.3.2015) Soňa Hořínková a Jaroslav Vajsejtl trojnásobnými přeborníky libereckého kraje v kategorii do třinácti let!

Celkem 14 veseckých hráčů bojovalo o medaile a tituly krajských přeborníků. Nejvíce se dařilo Soně a Jardovi, kteří nedali soupeři šanci v žádné disciplíně. Soňa nepodávala extra oslnivé výkony, příčinou však byly menší zdravotní problémy, se kterými se nakonec vyrovnala a zvládla turnaj odehrát na jedničku! Jarda hrál také trochu úsporněji, nicméně i jeho výkony stačily na všechny soupeře.
Mezi další medailisty patřili sourozenci Šourkovi. Těm se turnaj mimořádně vydařil! Oba ukázali soupeřům, spoluhráčům, trenérům i všem rodičům, že bojovnost se opravdu vyplatí. Největším překvapením byla účast Toma ve finále singlu. Zde již nestačil na oddílového spoluhráče Jardu Vajsejtla. Tomovi i Terce Šourkové patří obrovská pochvala za předvedené výkony v dnešním turnaji. Martin Máchal odehrál standardní zápasy, i když někde měl určité rezervy a mohl dosáhnout ještě výš. Štěpi s Alešem vytvořili dvojici pro čtyřhru a tato trenérská změna v obsazení párové disciplíny hráčům přinesla bronzovou medaili. Kristýna, Matěj Emmer, Filip Gottštein a Adam Voháňka předvedli výkony na hranici svých možností. Zvýše zmíněných nejvíce zaujal asi Matěj, zejména velmi dobrou technikou na síti (stále však chybí rychlejší pohyb do zadní části kurtu).
Turnaje se také zúčastnili tři hráčky přípravky: Nicol Romančinová, Natálka Slabá a Terka Křižanová. Všechna tři děvčata odehrála slušný turnaj a Nicol dokonce získala bronzovou medaili.


Závěrem bych chtěla poděkovat Ivě Foukalové za trenérskou výpomoc při dnešním turnaji. (SŠ)

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!