12. 4. 2015

OP U15 – TJ Slovan Vesec

(11.4.2015) Za pořadatelství našeho oddílu se v Liberci uskutečnil oblastní přebor v kategorii U15 a všechna prvenství patří hráčům TJ Slovan Vesec!

Ve dvouhrách zvítězili Jiří Vajsejtl a Iva Foukalová, ve čtyřhře chlapců Jiří a Jaroslav Vajsejtlovi, ve čtyřhře dívek Iva Foukalová s Klárou Hejčlovou (BK Goram Teplice) a ve smíšené čtyřhře triumfovala dvojice nejúspěšnějších hráčů turnaje Jiří Vajsejtl – Iva Foukalová. Vítězové všech disciplín si zajistili nominaci na MČR U15 (neplatí pro Jiřího Vajsejtla, který má přímý postup ve všech disciplínách).

Na turnaji startovali z našeho oddílu také Martin Máchal, Vojtěch Tajmr, Tomáš Valta, Soňa Hořínková a Tereza Šourková. Zejména Soňa předvedla ve druhém setu proti nasazené J.Skuhrové (Super Stars Most) dobrý výkon, ale chce to příště ukázat od prvního podání a ve všech zúčastněných zápasech. Velkým problémem většiny hráčů byl kromě jiného příjem podání v párových disciplínách, na který by se měli hráči v blízké době hodně zaměřit!


Kompletní výsledky OP U15 zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!