18. 4. 2015

OP U17 – BK TJ Baník Most

(18.4.2015) Badmintonisté Slovanu Vesec vybojovali na oblastním mistrovství mladšího dorostu devět sad medailí zásluhou pětice Kryštof Bumbálek, Jaroslav Máchal, Jiří Vajsejtl, Iva Foukalová a Ilona Mikezová.

Hodnocení hráčů

Kryštof Bumbálek – v posledních dnech bojoval s lehkým zraněním a celkově udělal ve hře mnoho zbytečných chyb. V každém případě bylo ale vše odehráno na 100%.

Jaroslav Máchal – svou hlavní disciplínu, čtyřhru chlapců, z důvodu přímého postupu nehrál, proto mohl nechat všechny síly ve smíšené čtyřhře a dvouhře. U zápasů prvních kol zbytečně ztrácí síly liknavým přístupem, které v další fázi turnaje obvykle chybí..

Jiří Vajsejtl – také Jirka měl problém dostat se do zápasového tempa, ale od semifinále mixu to bylo mnohonásobně lepší. Ve dvouhře i čtyřhře chlapců zvítězil bez většího zaváhání.

Iva Foukalová – na turnaji střídala parádní údery s těmi méně povedenými a obvykle víc chyb přicházelo z jednodušších pozic. Před Ivou je hodně práce zejména v taktickém myšlení napříč všemi disciplínami.

Ilona Mikezová – v klíčovém zápase dne zvítězila v těsné koncovce a zajistila si tak postup na MČR. Pohyb po kurtu a množství chyb u sítě však stále sráží celkový výkon a také další herní pokrok.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!