2. 5. 2015

MČR U13 – TJ Orlová Lutyně

(2.-3-5.2015) Mistrovství České republiky v kategorii mladšího žactva se zúčastnili také dva zástupci badmintonového klubu TJ Slovan Vesec, Jaroslav Vajsejtl a Soňa Hořínková.

Jarda startoval pouze ve smíšené čtyřhře, kde společně se Soňou podlehli ve vyrovnaném utkání dvojici Hora – Staňková (BH Plzeň / Sokol Meteor Radotín). V prvním kole dvouhry tak nastoupila pouze Soňa. Od nasazené hráčky Kusé (Deltacar Benátky n.J.) jsme očekávali mnohem větší odpor, ale jelikož soupeřka zřejmě neměla svůj den, ulehčila Soně postup do další fáze turnaje. Druhé kolo bylo taktéž hratelné, nicméně Soňa příliš šetřila pohybem a v závěru zápasu si navíc nešťastně zranila kotník. Největší šance na dobrý výsledek se mohl očekávat v dámském deblu, ve kterém dvojice Hořínková – A.N.Kohoutová (Super Stars Most) patřila mezi čtyři nasazené páry. Konec naději však přišel hned v úvodním kole, v němž nadšeně hrající soupeřky nedaly favorizovanému páru vůbec žádnou šanci.

V žádném případě nelze považovat vystoupení našich hráčů jako úspěšné, když v porovnání s většinou startovního pole chybělo zejména nadšení ze hry a nasazení na hranici vlastních možností. Stejně tak absence taktického myšlení a zvolených úderů v párových disciplínách byla již na této úrovni zcela nevyhovující. Na druhou stranu si oba vesečtí zástupci svými výsledky na oblastních turnajích vybojovali pravidelné postupy pro republikové soutěže včetně MČR, což pro jiné hráče zůstalo nesplněným snem.. RH


Kompletní výsleedky MČR U13 najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!