4. 10. 2015

GP C U15 (otevřené) – BK Goram Teplice

(3.10.2015) Soňa Hořínková bronzová ve dvouhře dívek!

Čtveřice hráčů Slovanu Vesec bojovala v sobotu v Teplicích na turnaji Goram Cup v kategorii U15. Nejvíce se dařilo Soně Hořínkové, která jako jediná z veseckých badmintonistů dokázala vybojovat cenný kov a potvrdila tím velmi dobrou fyzickou přípravu. Jitka Hojná, Šárka Líbalová a Jaroslav Vajsejtl ma výraznější úspěch nedosáhli. SŠ

Hodnocení hráčů:

Jitka Hojná – Psychicky velmi dobře vybavená hráčka, nebát se ale pokoušet se více o zvrácení setů útočnou hrou. Ve všech disciplínách převládá spíše pasivní přístup ke hře a obranná fáze.

Soňa Hořínková – Je znát mnohem větší psychická pohoda ve vypjatějších zápasech. Nejkvalitnější hru předvedla stejně jako v minulém týdnu ve dvouhře. Bylo zřejmé, že začíná nad hrou a samotnou taktikou přemýšlet a nesnaží se za každou cenu zakončovat výměny smečí.

Šárka Líbalová – Vzhledem k bojovnosti ve všech odehraných zápasech se lze jen zlepšovat. K tomu je však potřeba zapracovat na pohybu. Zejména některé údery ze zadní části kurtu jsou odehrávány pouze ze stoje.

Jaroslav Vajsejtl – Nejlepší výkony odvedl po boku Filipa Marka ve čtyřhře chlapců. Stále je potřeba pracovat na zadních úderech (přetáčení, přeskok směrem dopředu nikoli odskok ještě více od balonu).

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!