13. 12. 2015

Vánoční turnaj dětí – BK TU v Liberci

(12.12.2015) Mladí badmintonisté Slovanu Vesec získali na dvou oddělených turnajích čtyři zlaté medaile!

Lasvit Vánoční turnaj U11 – BK TU v Liberci

Aleš Foukal, Nikča Romančinová, Katka Zsilayová a Natálka Slabá se zúčastnili Vánočního turnaje, uspořádaného pro nejmladší hráče. Poslední zmiňované se jako jediné z našeho oddílu podařilo získat medaili, dokonce rovnou zlatou! Natálka opět předvedla v kategorii do deseti let, že má ostatním co ukázat. Základní skupinou prošla bez ztráty jediného setu a do hlavní soutěže postoupila jednoznačně z prvního místa. Tento trend si zachovala i ve vyřazovacích zápasech a nedala jedinému soupeři šanci. Nicméně je nutné upozornit na herní výpadky, způsobené nesoustředěním se a vymýšlením úderů, které hráčka zatím nezvládá dokonale zahrát. Ostatní tři zástupci bojovali o medaile v kategorii do jedenácti let. Všichni dokázali postoupit do vyřazovací části, kde ovšem vypadli ve čtvrtfinálových bojích. Někteří měli smůlu na los, jiní svůj boj o medaile prohráli pouze sami v sobě. Káťa makala proti velmi kvalitní soupeřce. Nikča se snažila uhrát každý míček, což se začalo více dařit až po zkvalitnění servisu. Nejblíže k postupu do semifinále měl Aleš, který svůj čtvrtfinálový zápas prohrál ve třech setech. Bojovnost se Alešovi jistě nedá upřít, ale i ta ho omrzí, když se mu přestane dařit. Vice než se soupeřem musí Aleš bojovat sám se sebou, zejména se svou psychikou a vystupováním na kurtě. Jedině tak bude jeho hra ve výsledku ještě lepší a zaručeně mu přinese více úspěchů.


Otevřené GPC U13 – BK TU v Liberci

Soňa Hořínková se stala trojnásobnou vítězkou tohoto turnaje a zakončila učinkování v kategorii mladších žáků na výbornou! Soňa patřila k favoritům celého turnaje, což i přes menší zdravotní komplikace dokázala potvrdit. V mixu vystoupila, stejně jako před týdnem na mistrovství České republiky v této kategorii, po boku Vratislava Erharta (Astra Praha). Na obou hráčích byla vidět již vetší sehranost a pohoda na kurtu. Další titul vybojovala společně s Markétou Kohoutovou (Super Stars Most). Děvčata prošla celým turnajem celkem bez větších komplikací. Nicméně zde je potřeba „mírně pokárat“ obě dvě hráčky za nedůvěru rad trenérů a opakování stále stejných chyb. Poslední zlato Soňa uhájila proti své deblové spoluhráčce Markétě, kterou ve finále přesvědčivě porazila na dva sety. (SŠ)


Fotogalerie zástupců TJ Slovan Vesec

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!