9. 1. 2016

1.GP D U15 – TJ Slovan Vesec

(9.1.2016) Kristýna Haringová a Tomáš Šourek vybojovali postup na Grand Prix C staršího žactva. Celkem na turnaji startovalo 21 hráčů!

Celkem 11 veseckých badmintonistů bojovalo o postup na GPC U15. Největší progres zaznamenala Kačka Zsilayová, když obsadila konečné čtvrté místo v singlu a zároveň velmi potrápila v semifinále týmovou spoluhráčku Kristýnu Haringovou. Také Tomáš Šourek odehrál kvalitní zápasy a svou bojovností si také zajistil postup. Terka Křižanová a Nicol Romančinová předváděly výkony na hranici svých možností, především Terka v průběhu zápasů jistě pocítila, že tato hranice se dá posouvat ještě dál. Aleš Foukal opět čelil výpadkům koncentrace způsobené zbytečnými chybami a stresem při hře, na druhou stranu v zápase o 3.místo se dokázal poprat i s těmito výkyvy. Na Filipovi Gottšteinovi byla znát delší tréninková neúčast, ale zápas od zápasu se zlepšoval. Matěj Benk, Martin Petruch, Michal Nišev a Tadeáš Hlubuček sbírali na turnaji především nové poznatky – všichni zároveň předvedli bojovné výkony. Michal na svém prvním turnaji odehrál pár velmi pěkných výměn po boku Filipa a v singlových zápasech taktéž bojoval o každý míč. Tadeáš bohužel vývoj některých zápasů zatím nezvládá psychicky, přesto lze jeho výkon na turnaji hodnotit velmi kladně. (SŠ)


Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!