16. 4. 2016

2.GP C U15 – BK TJ Baník Most

(16.4.2016) Vesečtí badmintonisté získali postup na republikový turnaj staršího žactva ve všech kategoriích!!!

Celkem 7 hráčů se zúčastnilo kvalifikačního turnaje před GPA v Aši. Nejvíce se dařilo Soně, Jardovi a Šárce, kteří si připsali postupy vždy ve dvou kategoriích. Soňa vítězstvím v mixu s Tomášem Demuthem (Baník Most) a singlu. Tím doplnila svou nominaci k přímému postupu v deblu dívek. Jarda zvítězil v deblu společně s Tomášem Demuthem a prohrál až ve finále singlu, taktéž se svým turnajovým spoluhráčem. Poslední postup získala Šárka za první místo ve čtyřhře (Anna Natálie Kohoutová – Super Stars Most) a za postup do finále v singlu, kde nestačila jen na týmovou spoluhráčku a vítězku celého turnaje, Soňu.
Dařilo se také dvojici Terka Šourková a Kristýna Haringová, které postoupili až do semifinále čtyřhry. Terka předvedla také velmi pěkné dva zápasy v singlu. Martin Máchal a Tomáš Šourek odehráli výkony odpovídající jejich tradičním výkonům. Klukům však určitě nelze upřít bojovnost. (SŠ)


Kompletní výsledky zde

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!