16. 4. 2016

2.GP C U15 – BK TJ Baník Most

(16.4.2016) Vesečtí badmintonisté získali postup na republikový turnaj staršího žactva ve všech kategoriích!!!

Celkem 7 hráčů se zúčastnilo kvalifikačního turnaje před GPA v Aši. Nejvíce se dařilo Soně, Jardovi a Šárce, kteří si připsali postupy vždy ve dvou kategoriích. Soňa vítězstvím v mixu s Tomášem Demuthem (Baník Most) a singlu. Tím doplnila svou nominaci k přímému postupu v deblu dívek. Jarda zvítězil v deblu společně s Tomášem Demuthem a prohrál až ve finále singlu, taktéž se svým turnajovým spoluhráčem. Poslední postup získala Šárka za první místo ve čtyřhře (Anna Natálie Kohoutová – Super Stars Most) a za postup do finále v singlu, kde nestačila jen na týmovou spoluhráčku a vítězku celého turnaje, Soňu.
Dařilo se také dvojici Terka Šourková a Kristýna Haringová, které postoupili až do semifinále čtyřhry. Terka předvedla také velmi pěkné dva zápasy v singlu. Martin Máchal a Tomáš Šourek odehráli výkony odpovídající jejich tradičním výkonům. Klukům však určitě nelze upřít bojovnost. (SŠ)


Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!