19. 6. 2016

Zakončení tréninkové sezóny 2015/2016

(17.6.2016) Badmintonový oddíl TJ Slovan Vesec uzavřel společným posezením a sportovním programem tréninkovou sezónu 2015/2016.

V pátek 17.6.2016 se v areálu sokolovny uskutečnila společneská akce, na které nechybělo grilování, hraní nejrůznějších sportovních disciplín a hlavně příjemné povídání o badmintonu a nejen o něm 🙂 A protože se na konci každé sezóny (byť z pohledu mládeže specifické) bilancuje, přinášíme zde několik postřehů:

Výsledky

Pro družstvo dospělých byla sezóna 2015/2016 opět historicky úspěšná, jelikož 6.místo v 1.celostátní lize znamenalo udržení v soutěži také pro příští ročník. TJ Slovan Vesec „B“ zvítězil v oblastním přeboru a vybojoval si právo účasti v kvalifikaci, TJ Slovan Vesec „C“ potom v oblastní soutěži skončil na 2.místě. V jednotlivcích se dařilo nejvíce Ondřeji Klimešovi, jenž ovládl oblastní mistrovství a zároveň se zúčastnil únorového MČR v Karviné.

Mládež bude mít (vzhledem k novému uspořádání soutěží) své vrcholy až na podzim, tudíž si ještě chvíli musíme na rozuzlení počkat..

Tréninky

Hráči, jenž byli zařazeni do různých tréninkových skupin měli možnost rozvíjet své badmintonové a pohybové schopnosti od září až do konce května. Během 9 měsíců se někteří dokázali zlepšit výrazným způsobem a na základě doporučení trenérů se mohli posunout do vyšší skupiny, těmto hráčům patří samozřejmě pochvala. Právě pracovitost a ochota zlepšovat se, bude hlavním kritériem pro zařazování do skupin, tudíž lze očekávat již od září mnoho změn. Základem úspěchu je samozřejmě vzorná docházka a ta byla u některých členů opravdu mimořádná. Ondřej Klimeš, Soňa Hořínková, nebo Veronika Valtová měli tréninkovou účast (v procentech) vůbec nejvyšší.

Výkonnost

Ani stoprocentní docházka však neznamená jistý úspěch a tak bez nasazení, odhodlání, pozornosti a píli se budou hráči jen těžko zlepšovat. Mnoho dětí by chtělo dosahovat lepších výsledků, sbírat medaile a poháry, avšak jejich představy se od skutečné realizace zcela liší. Jen málo sportovců si dokáže jít za svým cílem a přestože ne všem se podaří dosáhnout nejvyšších met, měli by mít pocit, že pro to udělali vše. Jelikož jsme závodní oddíl, budeme pro hráče s profesionálním přístupem a nejvyššími ambicemi dělat maximum, co je v našich silách.

Poděkování na závěr

Tréninky by nebylo možné uskutečnit bez obětavých trenérů, doprava na turnaje by nebyla možná bez výpomoci rodičů, ceklkový provoz klubu by se neobešel bez sponzorů a partnerů. Všem tímto děkujeme a budeme se těšit na spolupráci i v dalších sezónách.

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!