18. 9. 2016

2.GP B U19 – TJ Orlová / Lutyně

(17.9.2016) Dvojice našich zástupců dosáhla na republikovém turnaji výborných výsledků. Kryštof Bumbálek obsadil 2.místo ve dvouhře a 3.místo ve čtyřhře chlapců, zatímco Iva Foukalová vybojovala bronzovou medaili v obou párových disciplínách. Oběma hráčům děkujeme za pěknou reprezentaci oddílu!

Do smíšené čtyřhry nastoupila pouze Iva, která po boku J.Šercla (Sokol Meteor Radotín) obsadila pěkné 3.místo. Ve dvouhře se představili oba liberečtí zástupci, nicméně pouze Kryštof zvládl těžké první kolo a nakonec po kvalitních výkonech postoupil až do finále. Souboj proti J.Královi (Baník Most) vyšel lépe pro soupeře, přesto je dosažený výsledek pro Kryštofa moc důležitý. Čtyřhra chlapců i dívek skončila bronzovou medailí a dvojice K.Bumbálek – M.Ehm (Polabiny Pardubice) nebyla dokonce daleko od výhry v semifinále..

Hodnocení hráčů:

Kryštof Bumbálek – s výkony ve dvouhře může být spokojensot, přesto je v přední polovině kurtu mnoho technických nedostatků a behhendové údery bude třeba taktéž vylepšit. U čtyřhry byl zaznamenán slušný pokrok, ale v postoji a výšce zásahu stále má velké rezervy.

Iva Foukalová – v mixu a čytřhře dívek byly nejlépe odehrané semifinálové zápasy, ale společně se zápasem dvouhry je ve hře mnoho nepřesností a nevynucených chyb. Zatím nedokáže prodat tréninkové výkony a rozhodně se může prezentovat daleko větší aktivitou.

Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!