26. 9. 2016

GP B dospělých – TJ Montas H.Králové

(24.-25.9.2016) Ve čtyřhře chlapců postoupil Ondřej Klimeš s Davidem Stejskalem do čtvrtfinále, ani v dalších disciplínách se hráči Slovanu Vesec neztratili a zaznamenali několik vydařených zápasů..

Do smíšené čtyřhry zasáhl pár Jiří Vajsejtl – Dana Griněnková, ale nesehranost a malá komunikace znamenala konec již v prvním kole. Jirka i Dana si však ve dvouhře hned vylepšili náladu, když zvítězili v prvním kole. To se podařilo také Kryštofu Bumbálkovi, Ondřeji Klimešovi a Davidu Stejskalovi. David a Ondra dokázali vybojovat ještě jedno kolo, zatímco ostatní reprezentanti oddílu ve druhém kole po vyrovnaných bojích skončili. Do nedělních čtyřher zasáhl Jirka s J.Králem (Baník Most) a úvodní kolo dokázali vyhrát. Ondra s Davidem porazili soupeře v prvním i druhém kole a čtvrtfinálová porážka po dobrém výkonu je určitě nemusela tolik mrzet.

Dobrý zápas odehrál Kryštof ve druhém kole proti mnohem zkušenějšímu D.Brabcovi (Sokol Meteor Radotín) a zaslouží pochvalu za zlepšení v tréninkovém procesu. Dana si bude muset zvyknout na jiný styl hry a bude chvíli trvat, než změní herní myšlení. Jirka, David i Ondra podali bojovné výkony, nicméně ve všech případech je hodnocení výkonu zakončeno stejně – zbytečné množství nevynucených chyb 🙂


Kompletní výsledky na www.tournamentsoftware.com

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!