23. 10. 2016

Oblastní Přebor U17 – BK TJ Baník Most

(22.10.2016) Tři tituly přeborníků severočeské oblasti a tři bronzová místa pro hráče Slovanu Vesec v kategorii mladšího dorostu. Iva Foukalová se díky zlatému hattricku stala nejúspěšnějším hráčem turnaje!

O medailově největší úspěch výpravy se postarala Iva Foukalová, která nedokázala na turnaji nalézt přemožitele v žádné z disciplín a zároveň získala nominaci pro MČR U17. Titul přeborníka severočeské oblasti vybojovala v singlu, smíšené i čtyřhře a deblu dívek společně se svou stálou parťačkou Soňou Hořínkovou. Další medailové úspěchy zaznamenala Šárka Líbalová, když v singlu a v deblu vypadla v semifinále, a v obou disciplínách skončila na děleném třetím místě. Jitka Hojná velkou měrou napomohla právě k bronzové medaili ze čtyřhry dívek. Posledním medailistou, taktéž na konečném třetím místě, se stal Jarda Vajsejtl. Ten dokázal uspět po boku Tomáše Demutha (BJ TJ Baník Most) ve čtyřhře chlapců. Pětici medailistů ještě doplnili další zástupci libereckého oddílu, Tomáš Valta, Vojtěch Tajmr a Kristýna Haringová, jejichž nejlepším umístěním bylo 5.-8. místo v párových disciplínách. (SŠ)

Hodnocení hráčů:

Iva Foukalová – V párovkách si více hlídat postavení rakety u sítě (dříve zasáhnout míček a mít tak možnost kvalitnějšího útoku ze sítě). V obranné fázi více zapojit nohy. Jinak velmi dobře zvládnutý pohyb po kurtu, pokrok vidím i ve fyzické přípravě hráčky.

Kristýna Haringová – Stále se na turnaji učí novým věcem. Při hře přemýšlí, bohužel však zatím některé údery nedokáže dotáhnout technicky do zdárného konce.

Jitka Hojná – Pokud se jí chce a cítí možnost úspěchu dokáže zabrat, běhat a předvádět velmi pěkné výkony i technicky zahrané údery. Jen tak dále!!!

Soňa Hořínková – Zejména v mixu občas projevit zájem o hru a povzbudit partnera by jistě neškodilo. Taktéž chybí větší aktivita pohybu a soustředěnost před zahájením výměny. V singlu naopak výrazné zlepšení v pohybu a výšce držení rakety.

Šárka Líbalová – Opět se ukázalo, že největší soupeř je psychika. Nicméně vcelku kvalitně odehraný turnaj s menším množstvím chyb.

Vojtěch Tajmr – Nelze upřít bojovnost. Zapracovat na obíhání zadního backhandu nebo ve zkvalitnění úderů hraných přímo backhandem z této části kurtu.

Jaroslav Vajsejtl – Začít hledat chyby nejprve u sebe, následně je vidět v něčem jiném. Stále pracovat na zadním úderu a odehrávání bez použití zad!!! V párovkách zaznamenána větší snaha o povzbuzení spoluhráče, namísto projevování negativních emocí z nezdařené výměny.

Tomáš Valta – Silově i výškově velmi dobře vybavený hráč, který bohužel neumí své přednosti využít. Většina úderů stále hrána pozdě a s pokrčenou rukou.


Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!