30. 4. 2017

2.GP C U17 – TJ Slovan Vesec

(29.4.2017) Na oblastním turnaji mladšího dorostu startovalo 12 domácích hráčů, kteří bojovali o další postupová místa pro GP A v Praze.

Nejvíce medailí posbírala Šárka Líbalová, ale nominaci získala jen ve smíšené čtyřhře ve dvojici s D.Hykyšem (BK Goram Teplice). Dvouhru a čtyřhru dívek zakončila shodně v semifinále, ale zejména v singlu to byla velká škoda. Postup naši hráči uhráli také v dívčím deblu, když Iva Foukalová se Soňou Hořínkovou nedaly soupeřkám sebemenší šanci a celý turnaj vyhrály. Ve čtyřhře chlapců předvedl pěkný výkon pár Gottštein – Vajsejtl, který stačil k umístění na děleném 3.-4.místě. Poslední, stříbrnou medaili vybojovala dvojice Vajsejtl – Hořínková ve smíšené čtyřhře. Turnaje se dále zúčastnili Štěpán Líbal, Tomáš Šourek, Adam Voháňka, Kristýna Haringová, Nicol Romančinová, Tereza Šourková a Veronika Valtová, jejichž snaha zatím k medailovým pozicím nevedla..

Přímý postup z celostátního žebříčku ČBaS měly již před turnajem Iva Foukalová (dvouhra, mix) a Soňa Hořínková (dvouhra).


Kompletní výsledky zde

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!