15. 10. 2017

1.kolo 1.celostátní ligy – TJ Astra ZM Praha

(14.10.2017) Zahájení ligové soutěže nedopadlo výsledkově dobře a po dvou prohrách bude čekat hráče velice těžká práce..


TJ Slovan Vesec 3:5 TJ Astra ZM Praha „B“
TJ Slovan Vesec 1:7 SK Prosek Praha

Přestože tým nedosáhl ani na kýženou remízu, je zde určitě prostor a potenciál ke zlepšení. Hned první zápas proti domácímu družstvu mohl dopadnout lépe, avšak v některých zápasech byla znát nesehranost jednotlivých dvojic, ale také nervozita a nezkušenost v závěrech setů. S posíleným týmem SK Prosek Praha nám utekl hned začátek a kvalitní soupeř dotáhl i další zápasy bezpečně do vítězného konce.

Jsem rád, že družstvo vystupovalo kolektivně a také během nepříznívého vývoje byla snaha o dobrou týmovou atmosféru. Hráči vědí na čem zapracovat a co vylepšit, rozhodně však bude nutné v přípravě ještě o pár procent přidat a zároveň se vzájemně podporovat k vyššímu tempu. U párových disciplín by bylo dobré sehrávání také na dalších turnajích a v tréninkovém procesu se zaměřit na hru v přední polovině kurtu. Pro úspěch ve dvouhrách je nutné využívat opravdu celý kurt soupeře, hlídat si kvalitní start a nebát se kreativnějších úderů. Důležité bude také vytvoření většího tlaku od dalších hráčů, kteří v tomto kole nestartovali, ale mohou nastoupit třeba příště.. RH

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!