5. 2. 2018

1.GP C U15 – Chemička Ústí n.L.

(3.2.2018) Aleš Foukal v semifinále dvouhry a čtyřhry, Štěpán Líbal na 3.místě v deblu chlapců. Postup na GP A se však tentokrát nikomu nepodařil.

V termínu pololetních prázdnin se z původní sestavy vydalo do Ústí pouze torzo hráčů, ale všichni zástupci Slovanu Vesec zanechali na kurtech dobrý dojem. Zlepšenou hru předvedl ve dvouhře Aleš Foukal, také Štěpán Líbal a Nicol Romančinová měli ve svých zápasech mnoho povedených momentů.

Hodnocení hráčů:

Aleš Foukal – Alespoň v semifinále dvouhry naznačil své současné možnosti (soustředěnost, pestrá ze zadní čáry, pokusy o překvapivé údery od sítě). Stále však bojuje s držením rakety a zapomíná se vracet ke středu kurtu.

Štěpán Líbal – Občas je myšlenka rychlejší než nohy a tak se ocitá mnohokrát zbytečně na zemi 🙂 Na druhou stranu je již ve hře více delších výměn a snaha nezakončovat z prvního úderu.

Nicol Romančinová – Ve dvouhře odehrála skvěle první set, ale k lepšímu výsledku ještě potřebuje přidat na jistotě úderů. Dlouhé míče hraje až příliš ke středu a v přední polovině kurtu pouští míče hodně pod pásku..


Kompletní výsledky najdete zde

Videoukázka ze dvouhry chlapců

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!