25. 2. 2018

4.kolo 1.celostátní ligy družstev dospělých – TJ Astra ZM Praha

(25.2.2018) V hale pražské Astry se konalo první kolo nadstavbové části 1. ligy družstev dospělých. Naše družstvo se utkalo s týmy TJ Astra Praha „B“, TJ Sokol Křemže a Prosek Praha s bilancí 1 výhry a 2 proher.

Hned první utkání znamenalo zisk prvního vítězství v této sezóně, pražskou Astru jsme porazili 5:3 a získali důležité body v boji o zachování příslušnosti v 1. lize na příští rok. V dalším zápase jsme již tolik štěstí neměli a podlehli Křemži těsně 3:5. Silný a zkušený tým z Proseku byl již nad síly našeho mladého družstva a zápas skončil 1:7 v náš neprospěch.

Do posledního kola, které se bude konat 18.3.2018 v Českých Budějovicích jdeme s náskokem jednoho bodu na poslední Astru „B“. O sestupujících tak rozhodnou až poslední zápasy této soutěže, ve kterých jsme odhodláni podat naše nejlepší výkony. Držte nám palce.

TJ Slovan Vesec „A“ 5:3 TJ Astra Praha „B“

TJ Slovan Vesec „A“ 3:5 TJ Sokol Křemže

TJ Slovan Vesec „A“ 1:7 Prosek Praha

Sestava družstva TJ Slovan Vesec ve 4. kole: Ondřej Klimeš, David Stejskal, Jiří Vajsejtl, Jiří Nývlt, Matěj Milý, Iva Foukalová, Soňa Hořínková.

(MM)

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!