15. 4. 2018

2.GP C U17 – TJ Slovan Vesec

(14.4.2018) Domácí postupový turnaj mladšího dorostu byl pro naše hráče úspěšný, když jsme získali celkem 6 medailí včetně zlaté ze smíšené čtyřhry.

Vítězství v mixu vybojovala dvojice Jaroslav Vajsejtl – Šárka Líbalová, stříbrné medaile přidali ve čtyřhrách Šárka Líbalová s Michaelaou Říhovou (T-Club Berušky), Filip Gottštein s Jaroslavem Vajsejtlem a ve dvouhře dívek Šárka Líbalová. Bronzová umístění potom zaznamenali Filip Gottštein ve dvouhře a Aleš Foukal s Filipem Hoškem (Baník Most) v deblu chlapců.

Některé výkony mě moc potěšily – vzestupnou tendenci měly dvouhry Jardy, Filipa, Šárky a ve druhém setu také Aleše. Ve čtyřhrách se pěkně předvedl právě Aleš Foukal, jenž dosáhl se svým spoluhráčem v 1.kole na hodně překvapivý výsledek. Šárka s Jardou zahráli slušný mix a ve svých deblech také většinou údavali tempo hry. Kačce Zsilayové se výsledkově mezi staršími badmintonisty prosadit nepodařilo, ale to zatím není to nejdůležitější. RH

Hodnocení hráčů:

Aleš Foukal – Ve druhém setu dvouhry ukázal své možnosti a měl by na tomto výkonu postavit své další úsilí. Ve čtyřhře překvapil několikrát velice kvalitní obranou hrou.

Filip Gottštein – Během zápasů strašně málo využívá rozměrů celého hřiště a ještě chybí větší razance útočných úderů. V semifinále odehrál slušný zápas proti celkovému vítězi..

Jaroslav Vajsejtl – Pokud využívá své silné stránky, umí soupeři sbírat bod, ale stejně jako Filipovi schází v určitých momentech agresivita a výbušnost.

Šárka Líbalová – Do zápasů chodí kvalitně připravena a tentokrát zvládala i psychicky náročnější situace ve dvouhrách. Zaměřit se na jistější zakončení výměn.

Kateřina Zsilayová – Od začátku turnaje nebyla Kačka připravena na 100% a přestože neodehrála špatné zápasy, bude se muset více zakousnout do celkového dění na kurtech i mimo ně..


Kompletní výsledky zde

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!