16. 9. 2018

GP C dospělých – TJ Slovan Vesec

(15.9.2018) Na domácím GP C v kategorii dospělých se hráči pořadatelského oddílu prosadili na stupeň nejvyšší ve třech disciplínách, Jiří Vajsejtl nebyl daleko od zlatého hattricku!

Turnaje se kromě badmintonistů Slovanu Vesec zúčastnili mimo jiné také hráči z Rakouska a tak měla soutěž dokonce mezinárodní rozsah. Ve smíšené čtyřhře se dařilo zejména juniorskému páru Jiří Vajsejtl – Iva Foukalová, jenž prohrál až po velkém boji ve finále. Oba hráči si ale vylepšili náladu ve dvouhrách, když Jirka Vajsejtl ovládl singl mužů a Iva Foukalová taktéž bez ztráty setu zvítězila v singlu žen. Do čtyřhry mužů nastoupil také Ondřej Klimeš a společně s Jiřím Vajsejtlem dokázali porazit všechny své soupeře. Jedinou disciplínou, kterou naši zástupci neobsadili, byl debl žen.

Na fotografii sedmička zástupců Slovanu Vesec (Jaroslav Vajsejtl, Vojtěch Tajmr, Michal Haršanyi, Ondřej Klimeš, Iva Foukalová, Jiří Vajsejtl a Jiří Nývlt)


Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!