5. 11. 2018

OP U13 jednotlivců – TJ Slovan Vesec

(4.11.2018) Tadeáš Hlubuček zvítězil ve dvouhře a získal tak postup na MČR!

V neděli 4.listopadu jsme pořádali oblastní přebor pro kategorii mladšího žactva. Za Slovan Vesec se ho zúčastnilo 10 hráčů, ale většina z této skupiny má ještě na medailová umístění čas.

Ve smíšené čtyřhře došel Tadeáš Hlubuček se svou spoluhráčkou až do semifinále, pěkné zápasy odehrála také sourozenecká dvojice Michal Čepelák – Lucie Čepeláková.

Do dvouher nastoupil Tadeáš Hlubuček jako jeden z favoritů na postup a tuto úlohu bez zaváhání naplnil celkovým vítězstvím. Michal Čepelák, Václav Renza a Honza Šolc postoupili alespoň do druhého kola, Šimon Jíra a Ondra Wollmann měli trochu smůlu na los, jinak jejich výkony nebyly vůbec špatné. Jakub Hruška, Lucka Čepeláková, Jaroslava Trnková a Anna Vajsejtlová se také snažili, avšak zde musí všichni zejména přidat na rychlosti, aby se soupeři odehráli vyrovnanější výměny.

Ve čtyřhrách se až do finále probojoval pár Hlubuček – Wollmann, určitou šanci na medaili měla i dvojice Čepelák – Jíra. Jaroslava Trnková s Annou Vajsejtlovou nesehrály debl vůbec špatně, tak snad do příště alespoň malé povzbuzení.

Tadášovi gratuluji k jeho prvnímu postupu na MČR v kariéře, pomocníkům děkuji za přípravu a úklid tělocvičny, vrchnímu rozhodčímu potom  zejména za plynulý chod turnaje! RH


Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!