19. 12. 2018

Vánoční turnaj dětí – BK TU v Liberci

(15.12.2018) Celkem 11 veseckých hráčů se zúčastnilo Vánočního turnaje kategorií U9, U10 a U11 ve sportovní hale TU Liberec.

V kategorii U9 se zadařilo Lucce Čepelákové, která díky své bojovnosti získala 3. místo a postavila se tak na stupně vítězů. V kategorii U10 a U11 naši hráči stupně vítězů neobsadili, ale ze skupiny si vybojovali postup Kuba Hruška, Jaruška Trnková, Anička Vajsejtlová a Honzík Šolc. Všechny naše hráče bych chtěla pochválit za bojovnost na kurtu, skvěle odehrané zápasy a za kamarádskou a fandící atmosféru. Děkuji i pomocníkům Aleši Foukalovi a Michalu Čepelákovi.

Turnaje se zúčastnili: Čepeláková Lucie, Čihula Jonáš, Harničárová Ema, Hruška Jakub, Jíra Šimon, Katrenová Lucie, Prokop Vojtěch, Sůva Kryštof, Šolc Jan, Trnková Jaroslava a Vajsejtlová Anna. ZH

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!