25. 2. 2019

4.kolo OP smíšených družstev dospělých – Badminton Proboštov

(23.2.2019) Béčko Slovanu Vesec zaznamenalo v posledním kole výhru a prohru. Jediná porážka v soutěži nakonec v těsném součtu znamená celkové 2.místo.

TJ Slovan Vesec „B“ 6:2 BK TJ Baník Most
TJ Slovan Vesec „B“ 3:5 Badminton Proboštov

Do posledního kola jsme vstupovali v nejlepší výchozí pozici ze všech týmů, kterou jsme ještě podpořili úvodní výhrou nad Baníkem Most. Bohužel síla finálového soupeře nás nutila k zamyšlení nad některými nedotaženými zápasy, zda nám nebude něco chybět. O ztrátě vítězství v soutěži se nakonec rozhodlo nejmenším možným rozdílem, což po šesti odehraných utkáních trochu zamrzí. Nezbývá, než se stejným nadšením, které nás všechny provázelo uplynulým ročníkem, připravit na další sezónu.

Chtěl bych než poděkovat všem, kdo se letošní soutěže družstev zúčastnili, ke cti nám slouží, že jsme se na rozdíl od soupeřů dokázali vždy sejít v plném počtu. MH

Sestava týmu ve 4.kole OP družstev dospělých: Kryštof Bumbálek, Michal Haršanyi, Pavel Peníška, Vojtěch Stejskal, Šárka Líbalová a Ilona Mikezová

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!