13. 3. 2019

GP A dospělých, Velká cena města Plzně – Plzeň

(8.-10.3.2019) Další úspěšný turnaj pro Soňu Hořínkovou, která se probojovala do semifinále dvouhry žen a ještě přidala stříbro ze čtyřhry ve dvojici s Kateřinou Valentovou (TJ Sokol Polabiny Pardubice)!

Foto: Ota Drudík

Ze Slovanu Vesec se na turnaji představili také Ondřej Klimeš, David Stejskal a Iva Foukalová, kteří taktéž zaznamenali několik úspěšných výsledků.

Ve smíšené čtyřhře postoupila přes první kolo pouze Soňa Hořínková, jenž na poslední chvíli nastoupila vedle M.Šídy (BK TU v Liberci). Iva Foukalová s J.Šerclem (Sokol Meteor Praha Radotín) vypadli hned po prvním zápase.

Ve dvouhrách se dařilo všem našim hráčům, když Ondřej Klimeš i David Stejskal postoupili mezi 8 nejlepších, Iva Foukalová do osmifinále a Soňa Hořínková dokonce až do semifinále. Zde sice prohrála s celkovou vítězkou, ale s předvedenou hrou může být určitě spokojena.

Do čtyřher již nastoupili pouze Ondřej Klimeš, který vedle L.Franka (TJ Orlová Lutyně) nakonec skončil v úvodním kole a Soňa Hořínková, jenž se svou aktuální spoluhráčkou dokázala dojít až do nedělního finále. Konečné druhé místo z této disciplíny jen potvrdilo dobrou formu před nadcházejícími zahraničními akcemi..


Kompletní výsledky zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!