16. 6. 2019

2.GP B U15 – TJ Astra ZM Praha

(15.-16.6.2019) Aleš Foukal a Štěpán Líbal bojovali v Praze o poslední body do celostátního žebříčku před letní přestávkou.. 

V badmintonové hale Skalka se republikový turnaj uskutečnil poprvé a nutno dodat, že ve vysokých vedrech bylo uvnitř velice příjemné klima. Ve smíšené čtyřhře uspěl v úvodním kole pouze Štěpán a stejný výsledek se zrodil také ve dvouhře chlapců. Aleš sice nastoupil až od druhého kola, ale nasazený soupeř otočil ve svůj prospěch první set a potom již vesecký badmintonista neměl morální síly na zvrat. Společná čtyřhra bohužel podtrhla počínání našich borců, když ve vyrovnaném zápase udělali více chyb a zejména oba srážely nevynucené údery do sítě.

Hodnocení hráčů:

Aleš Foukal – své si již vyslechl po turnaji, ale hlavní body pro budoucí úspěch jsou poctivost, psychická odolnost a vůle, změna stylu hry a stereotipní taktiky.

Štěpán Líbal – některými údery dokáže hráče několikrát hodně potrápit, díky své výšce umí zahrát i zajímavé útoky, avšak chybí delší mezihra a jistota odehraných míčů směrem za síť..


Kompletní výsledky turnaje najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!