27. 11. 2019

Oblastní přebor U13 – Super Stars Most

(24.11.2019) Z oblastního přeboru přivezlo devět veseckých hráčů jednu bronzovou medaili a spoustu vybojovaných zápasů a nových zkušeností.

V neděli 24. listopadu se v Mostě konal oblastní přebor mladších žáků, na který se vypravilo devět veseckých hráčů. V mixu se nejvíce dařilo Ondrovi Wollmanovi, který se se svou spoluhráčkou Monikou Niedermayerovou (Chemička Ústí n.L.) probojoval až do čtvrtfinále. Následovaly singly, ve kterých zajímavý souboj svedli Ondra Wollmann a Honza Šolc, přičemž tím šťastnějším byl Honza a vybojoval si tak zasloužené 5.-8. místo. O velmi těsný zápas, naneštěstí se smolnou koncovkou, se také postaral Venca Renza, kterému postup mezi osm nejlepších utekl jen o kousek. Šíma a Kuba již spíše sbírali zkušenosti, nicméně pochvalu za předvedené výkony si také zaslouží. Naše děvčata nezůstala předvedenými výkony za chlapci pozadu. I zde bylo k vidění několik krásných zápasů a povedených okamžiků. Nakonec největšího úspěchu dosáhli společně Ondra s Vencou ve čtyřhře chlapců, kde vybojovali bronz. Velmi pěkný a těsný zápas, tentokrát s vítěznou koncovkou, odehráli také Šíma s Honzou, kteří poté již nestačili na zkušené a starší protihráče, ale opět nedali nic zadarmo. Mezi děvčaty předvedly oba páry, Anička s Luckou a Jarča s Týnou, podařené výkony, přičemž všechny naše deblistky skončili mezi osmičkou nejlepších.

Závěrem bych všem chtěla poděkovat za vzornou reprezentaci oddílu a zejména za týmového ducha a fandění svým spoluhráčům během zápasů! Věřím, že pro všechny hráče to byly další zkušenosti, které je namotivují do dalších tréninků a pomohou jim v dalším růstu. (IM)

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!