16. 12. 2019

MČR U19 – TJ Orlová Lutyně

(14.-15.12.2019) Na juniorském mistrovství ČR zazářila Soňa Hořínková, která postoupila ve dvouhře dívek přes několik favorizovaných soupeřek až do finále a ještě přidala bronzovou medaili ze čtyřhry. Gratulujeme!

Na poslední MČR mládeže v tomto roce postoupila trojice hráček Slovanu Vesec a každá se dokázala prosadit alespoň v jedné disciplíně. Iva Foukalová zakončila své účinkování v juniorské kategorii ziskem 5.-8.místa ve smíšené čtyřhře a je jen škoda, že ji zdravotní problémy nedovolily předvést to nejlepší ze svého umění i v dalších zápasech. Šárka Líbalová uhrála v každé disciplíně jedno vítězné kolo, což ve čtyřhře znamenalo taktéž postup do čtvrtfinále. Nejvyrazněji se prosadila nejmladší z uvedené trojice – Soňa Hořínková. Ve dvouhře předvedla kvalitní výkony a kromě finálového zápasu může být s předvedenou hrou spokojena. Ve čtyřhře dívek dokázala společně s K.Valentovou (Sokol Polabiny Pardubice) notně potrápit během semifinálového duelu očekávané vítězky a i přes prohru se jednalo o další podařené vystoupení. Všem našim zástupcům děkuji za kvalitní reprezentaci oddílu a Ivě přeji mnoho štěstí v kategorii dospělých 😉 RH

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!