17. 12. 2019

Vánoční turnaj, GP C U13 open – BK TU v Liberci

(15.12.2019) Sedm veseckých hráčů se zúčastnilo Vánočního turnaje v kategorii U13. Největší úspěch zaznamenala dvojice Renza – Wollman, když vybojovala bronz ve čtyřhře chlapců.

Turnaj jsme zahájili mixy, přičemž do bojů zasáhly pouze páry Jíra – Čepeláková, Prokop – Trnková a Šolc – Hrnčířová (BK TU v Liberci). Ani jednomu páru se bohužel nepodařilo přejít první kolo. Ve dvouhrách jsme již vítězné zápasy zaznamenali a Honza, Ondra, Šíma a Lucka se probojovali mezi osm nejlepších. Dále již na ně čekali silnější soupeři, i když Ondra měl k medaili velice blízko. Bohužel však spíše psychicky nezvládl poslední rozhodující set a prohrál. Venca s Jarčou si prohru v prvním kole vynahradili vítězným zápasem o pořadí. Pro Vojtu bohužel oba zápasy vyšly v jeho neprospěch, nicméně předvedl moc pěkné výkony a věřím, že to pro něj byly zajímavé a důležité zkušenosti do budoucna.

Na závěr všichni naši hráči zasáhli do čtyřher, přičemž medaili vybojovali Ondra s Vencou, kteří podlehli až v semifinále domácímu zkušenějšímu páru. Další skvělé výkony předvedly i Lucka s Jarčou a Šíma s Honzou, přičemž k jejich smůle narazili na silné soupeře, ale i tak jim nedali nic zadarmo, za což si zaslouží pochvalu. Vojta dostal možnost zahrát si se zkušenějším spoluhráčem (O.Beran – BK TUL) a také předvedl několik zajímavých momentů a úderů.

Všem zúčastněným děkuji za slušnou reprezentaci klubu a zároveň blahopřeji úspěšným medailistům. (IM)

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!