4. 10. 2020

GP A dospělých, Memoriál K.Holobradého – Sokol Radotín Meteor Praha

(2.-4.10.2020) Soňa Hořínková v semifinále dvouhry žen!

Jednoho z největších tuzemských turnajů se za TJ Slovan Vesec zúčastnila šestice hráčů. Ondřej Klimeš, Jiří Nývlt a David Stejskal nastoupili v hlavní soutěži dvouhry mužů, zatímco dámská část (Iva Foukalová, Soňa Hořínková, Šárka Líbalová) se kromě dvouhry zapojila také do párových disciplín.

Ve smíšené čtyřhře zvítězila alespoň v prvním kole Soňa Hořínková společně s Adamem Ehmem (Sokol Polabiny Pardubice), zatímco Iva Foukalová s Mirkem Šídou (BK TU v Liberci) vypadli po úvodním zápase.

Do dvouher nastoupili všichni vesečtí badmintonisté bez nutnosti odehrát kvalifikaci a výsledky byly více než uspokojivé. Jirka Nývlt a Iva Foukalová postoupili do druhého kola, David Stejskal a Šárka Líbalová vybojovali čtvrtfinále a Soňa Hořínková se dokonce prosadila až do nedělních bojů. Ziskem bronzového umístění se zároveň stala nejúspěšnějším zástupcem libereckého klubu!

Ve čtyřhře žen se podařilo Soně s Kateřinou Mikelovou (Sokol Radotín Meteor Praha) vyhrát první duel, další soupeř byl již bohužel o něco lepší..

Soně gratulujeme k medailovému umístění, ale pochvala patří i dalším hráčům za dobrou reprezentaci oddílu!

Výsledky turnaje najdete zde

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!