26. 9. 2021

GP D U15 open – TJ Slovan Vesec

(25.9.2021) Po roční přestávce jsme opět pořádali turnaj v domácím prostředí. Na otevřeném GP D staršího žactva se představila hned osmička badmintonistů Slovanu Vesec!

Domácí oddíl na turnaji reprezentovali Ondřej Hanák, Vojtěch Prokop, Václav Renza, Jan Šolc, Lucie Čepeláková, Kristýna Holubová, Jaroslava Trnková a Anna Vajsejtlová. Medailový úspěch v podobě bronzu se podařil dvojici Hanák – Renza ve čtyřhře chlapců a páru Čepeláková – Vajsejtlová ve čtyřhře dívek.

Celkově se soutěže zúčastnilo 26 hráčů z 6 různých oddílů.

Hodnocení hráčů:

Ondřej Hanák – Během zápasů málo využíval své silné stránky a zejména ve čtyřhrách mohl daleko víc útočit. Ve dvouhře odehrál velice dobře druhý set úvodního zápasu.

Vojtěch Prokop – Na turnaji předvedl mnohem větší jistotu úderů než na tréninku a příjemně překvapil rozehrou do zadní části kurtu.

Václav Renza – V párových disciplínách se ještě pere s taktikou a postavením na kurtu, ale dvouhra byla odehrána více než slušně. Pokud Venca přidá větší pestrost úderů, může mít hra již zajímavé parametry.

Jan Šolc – Tradičně využíval chytrost a sílu v nouzových situacích, nicméně je třeba se soustředit hlavně na základní postoj a efektivnější pohyb.

Lucie Čepeláková – Jako vždy mnoho pěkných úderů a výměn střídala s těmi méně povedenými pokusy. Vzhledem ke svému věku má ale ještě všechno před sebou a tak herní jistota i kvalita určitě budou přibývat.

Kristýna Holubová – Stejně jako Lucka má ještě problém vyvarovat se jednoduchých chyb, avšak bojovností a kvalitním přístupem se jistě časem přidají i lepší výsledky.

Jaroslava Trnková – Bojovnost a nadšení nechybí, ale je třeba se zaměřit na lepší práci s raketou a zrychlení v prvním kroku.

Anna Vajsejtlová – Anča zlepšila údery na zadní čáru a dokáže tak soupeře již více dostat pod tlak. Dále je třeba pracovat na razantní rotaci těla a pohybu vzad.


Fotogalerii GP D U15 najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!