3. 10. 2021

GP B dospělých – Pustějov

(2.-3.10.2021) Soňa Hořínková ve finále obou párových disciplín, Iva Foukalová bronzová ve dvouhře žen!

Zatím nejdelší letošní turnajový výjezd čekal čtveřici Ondřej Klimeš, Iva Foukalová, Soňa Hořínková a Šárka Líbalová. V severomoravském Pustějově se koná tradiční GP B kategorie dospělých a všichni naši badmintonisté měli ambice na dobré umístění..

Ondrovi se bohužel nepovedla úvodní kola ve smíšené čtyřhře, ani ve dvouhře, ale postupem do čtvrtfinále deblu mužů si aspoň částečně vylepšil náladu 🙂

Iva dokázala využít solidního losu a po dvou vítězných zápasech se probojovala do nedělního semifinále dvouhry žen. Porážka sice trochu mrzela, nicméně bronzová medaile je i tak výborným výsledkem.

Soňa se ve smíšené čtyřhře rozehrála ke kvalitním výkonům a společně s Petrem Beranem (Sokol Křemže) chtěli potvrdit formu z MČR. nakonec z toho bylo parádní 2.místo! Ve čtyřhře žen s Kateřinou Valentovou (TJ Sokol Polabiny Pardubice) se také očekávalo dobré umístění a konečná stříbrná medaile je určitě parádní odměnou 😉

Šárka měla trochu smolný los, když hned v prvním zápase potkala celkovou vítězku, dobré výkony v ženském deblu snad alespoň trochu vylepšily celkový dojem..

Kompletní výsledky najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!