31. 10. 2021

OP U13 – TJ Slovan Vesec

(30.10.2021) Hned trojice veseckých hráčů bude startovat na MČR kategorie do 13 let!

Na oblastním přeboru mladšího žactva se utkali o postup na MČR čtyři vesečtí hráči – Lucka Čepeláková, Týna Holubová, Kryštof Sůva a Kuba Šolc.

Lucka hrála klidně a vyrovnaně a obsadila 3. místo ve dvouhře dívek. Ve smíšené čtyřhře spolu s Kryštofem nedokázali předvést co měli natrénováno a bohužel vypadli už v prvním kole proti dvojici Smil – Burdová (TJ Chemička Ústí nad Labem/BK TJ Baník Most).

Týnce se první zápas proti Kerplové (BK TU v Liberci) výsledkově bohužel nevydařil a v třísetovém souboji prohrála. V zápasu o pořadí proti Nídrlové (BK TU v Liberci) se jí povedlo ukázat co umí a vyhrála na dva sety.

Kryštof ve dvouhře obsadil první místo, kdy porazil nejdříve Marka (TJ Chemička Ústí nad Labem) a ve finále potvrdil svou převahu nad Smilem (TJ Chemička Ústí nad Labem). Do čtyřhry s Kubou dal Kryštof všechny své síly a úsilí a oba kluci předvedli skvělý výkon.

Kuba jakožto nejmladší hráč z vesecké čtveřice nejdříve bojoval se Smilem ve dvouhře chlapců, kde i přes prohru získal mnoho vybojovaných a zasloužených bodů. Ve čtyřhře s Kryštofem si zlepšil náladu a z turnaje si odvezl zlatou medaili.

OP U13 je postupový turnaj pro MČR, na které z našich hráčů postupují Lucka, Kryštof a Kuba! Moc gratulujeme!


Lucka – dvouhra 3. místo, smíšená čtyřhra 3. místo (s Kryštofem), čtyřhra 2. místo (s Kerplovou, BK TU v Liberci)
Týna – smíšená čtyřhra 3. místo (s Kubou), čtyřhra 3. místo (s Nidrlovou, BK TU v Liberci)
Kryštof – dvouhra 1. místo, smíšená čtyřhra 3. místo (s Týnou), čtyřhra 1. místo (s Kubou)
Kuba – smíšená čtyřhra 3. místo (s Týnou), čtyřhra 1. místo (s Kryštofem)

Zleva Kristýna Holubová, Lucie Čepeláková, Jakub Šolc a Kryštof Sůva

Kompletní fotogalerii z OP U13 najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!