13. 11. 2021

GP D U13 – Liberec (13.11.2021)

Druhý turnaj kategorie GP D U13 v Liberci se opět setkal s nízkou účastí – pouze 5 chlapců a 4 dívky. Smíšená čtyřhra byla tedy odehrána na dvě kola, kdy se vítězným párem stali Jonáš Čihula a Eliška Nidrlová (BK TU v Liberci). Čtyřhra chlapců a dívek byla pouze jednokolová, ale páry byly sestavené tak, aby zápasy byly herně i divácky zajímavé a vyrovnané. V dívčí čtyřhře tak získala své první zlato Janica Pekárová s Týnkou Holubovou. Čtyřhra chlapců byla velmi vyrovnaná, a nakonec si první místo vybojovali Kuba Šolc spolu s Mírou Kotkem. Dvouhry chlapců a dívek byly odehrány ve skupinách. Ve dvouhře dívek nekompromisně kralovala Týnka Holubová, která nezaváhala ani v jednom setu. Chlapeckou dvouhru ovládl Kuba Šolc, který předvedl moc hezké a vyrovnané výkony.

Turnaj byl hodně emotivní – mladší a začínající hráči ronili po prohrách slzičky, starší a otrkanější se se svými výkony srovnávali už o něco lépe. Všechny hráče bych chtěla moc pochválit za jejich výkony – na turnaji předvedli svá maxima a ukázali, co mají natrénováno. ZH

Jony Čihula – dvouhra 3. místo, čtyřhra 2. místo (s Járou), smíšená čtyřhra 1. místo (s Eliškou Nidrlovou)

Týnka Holubová – dvouhra 1. místo, čtyřhra 1. místo (s Jančou), smíšená čtyřhra 3.místo (s Mírou)

Míra Kotek – čtyřhra 1. místo (s Kubou), smíšená čtyřhra 3. místo (s Týnkou)

Jára Kotek – čtyřhra 2. místo (s Jonym), smíšená čtyřhra 3. místo (s Jančou)

Janča Pekárová – čtyřhra 1. místo (s Týnkou), smíšená čtyřhra 3. místo (s Járou)

Kuba Šolc – dvouhra 1. místo, čtyřhra 1. místo (s Mírou), smíšená čtyřhra 2. místo (s Laurou Winklerovou)


Fotky z turnaje najdete zde

Žebříček
GP
Nominace hráčů na turnaje Klubový zpravodaj

Nejnovější komentáře

    Archivy

    Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Rozumím!